Kup do godziny 12:00, a Twoje zamówienie wyślemy jeszcze tego samego dnia! | Darmowa dostawa od 45 zł

Kula do kąpieli BANAN

KIDS

Wyświetlanie 1–16 z 28 wyników

 • Kula do kąpieli BANAN

  14,00 

  Ręcznie wykonana kula kąpielowa o świeżym i urzekającym zapachu pysznego banana. Wrzucona do wanny świetnie musuje, wypełnia ją licznymi bąbelkami, a do tego barwi wodę na piękny kolor. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom pielęgnacyjnym może być stosowana również w domowej pielęgnacji stóp i dłoni.

  Quick View
 • Kula do kąpieli MARAKUJA

  14,00 

  Ręcznie wykonana kula kąpielowa o soczystym i owocowym zapachu świeżej marakui. Wrzucona do wanny świetnie musuje, wypełnia ją licznymi bąbelkami, a do tego barwi wodę na piękny kolor. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom pielęgnacyjnym może być stosowana również w domowej pielęgnacji stóp i dłoni.

  Quick View
 • Kula do kąpieli MELON

  14,00 

  Ręcznie wykonana kula kąpielowa o soczystym i owocowym zapachu świeżego melona. Wrzucona do wanny świetnie musuje, wypełnia ją licznymi bąbelkami, a do tego barwi wodę na piękny kolor. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom pielęgnacyjnym może być stosowana również w domowej pielęgnacji stóp i dłoni.

  Quick View
 • Kula do kąpieli WIŚNIA

  14,00 

  Ręcznie wykonana kula kąpielowa o świeżym i owocowym zapachu soczystej wiśni. Wrzucona do wanny świetnie musuje, wypełnia ją licznymi bąbelkami, a do tego barwi wodę na piękny kolor. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom pielęgnacyjnym może być stosowana również w domowej pielęgnacji stóp i dłoni.

  Quick View
 • Kula do kąpieli z niespodzianką ANANAS

  16,00 

  Ręcznie wykonana, musująca kula do kąpieli z ukrytym w sobie uroczym mydełkiem-niespodzianką. Kula barwi wodę na intensywnie pomarańczowy kolor, zamieniając kąpiel w relaksującą i pachnącą zabawę!

  Quick View
 • Kula do kąpieli z niespodzianką MARAKUJA

  16,00 

  Ręcznie wykonana, musująca kula do kąpieli z ukrytym w sobie uroczym mydełkiem-niespodzianką. Kula barwi wodę na intensywnie niebieski kolor, zamieniając kąpiel w relaksującą i pachnącą zabawę!

  Quick View
 • Kula do kąpieli z niespodzianką WIŚNIA

  16,00 

  Ręcznie wykonana, musująca kula do kąpieli z ukrytym w sobie uroczym mydełkiem-niespodzianką. Kula barwi wodę na intensywnie różowy kolor, zamieniając kąpiel w relaksującą i pachnącą zabawę!

  Quick View
 • Pianka do mycia łapek NIEBIESKA

  14,00 

  Twoja pociecha nie lubi myć rączek i niechętnie wskakuje do wanny? Ta lekka jak chmurka i intensywnie niebieska pianka do kąpieli i do łapek każde mycie zamieni w świetną zabawę. A do tego pachnie gumą balonową!

  Quick View
 • Pianka do mycia łapek RÓŻOWA

  14,00 

  Twoja pociecha nie lubi myć rączek i niechętnie wskakuje do wanny? Ta lekka jak chmurka i intensywnie różowa pianka do łapek i kąpieli każde mycie zamieni w świetną zabawę. A do tego pachnie gumą balonową!

  Quick View
 • Pianka do mycia łapek ŻÓŁTA

  14,00 

  Twoja pociecha nie lubi myć rączek i niechętnie wskakuje do wanny? Ta lekka jak chmurka i intensywnie żółta pianka do kąpieli i do łapek każde mycie zamieni w świetną zabawę. A do tego pachnie gumą balonową!

  Quick View
 • Pianka myjąca TRZY KOLORY

  35,00 

  Twoja pociecha nie lubi myć rączek i niechętnie wskakuje do wanny? Ta lekka jak chmurka trójkolorowa pianka do kąpieli i mycia łapek każde mycie zamieni w świetną zabawę. A do tego pachnie gumą balonową!

  Quick View
 • Żel pod prysznic GUMA BALONOWA

  14,00 

  Twoja pociecha nie lubi myć rączek i niechętnie wskakuje do wanny? Ten pachnący gumą balonową żel do mycia ciała, włosów i rąk każde mycie zamieni w świetną zabawę!

  Quick View
 • Żel pod prysznic i szampon 2 w 1 KOTKA

  14,00 

  Praktyczny kosmetyk 2 w 1, łączący w sobie właściwości żelu do mycia ciała i szamponu do włosów. Pełen dobroczynnych postbiotyków, które zadbają o barierę ochronną Twojej skóry, zapobiegając jej przesuszeniu. Idealny produkt do małej łazienki, na wyjazd, wypad na basen czy wizytę na siłowni. Ma piękny, kwiatowo-owocowy zapach.

  Quick View
 • Żel pod prysznic i szampon 2 w 1 KRÓLIK

  14,00 

  Praktyczny kosmetyk 2 w 1, łączący w sobie właściwości żelu do mycia ciała i szamponu do włosów. Pełen dobroczynnych postbiotyków, które zadbają o barierę ochronną Twojej skóry, zapobiegając jej przesuszeniu. Idealny produkt do małej łazienki, na wyjazd, wypad na basen czy wizytę na siłowni. Ma intrygujący, drzewno-korzenny zapach.

  Quick View
 • Żel pod prysznic i szampon 2 w 1 KROWA

  14,00 

  Praktyczny kosmetyk 2 w 1, łączący w sobie właściwości żelu do mycia ciała i szamponu do włosów. Pełen dobroczynnych postbiotyków, które zadbają o barierę ochronną Twojej skóry, zapobiegając jej przesuszeniu. Idealny produkt do małej łazienki, na wyjazd, wypad na basen czy wizytę na siłowni. Energetycznie pachnie świeżą marakują.

  Quick View
 • Żel pod prysznic i szampon 2 w 1 LAMA

  14,00 

  Praktyczny kosmetyk 2 w 1, łączący w sobie właściwości żelu do mycia ciała i szamponu do włosów. Pełen dobroczynnych postbiotyków, które zadbają o barierę ochronną Twojej skóry, zapobiegając jej przesuszeniu. Idealny produkt do małej łazienki, na wyjazd, wypad na basen czy wizytę na siłowni. Energetycznie pachnie świeżymi owocami.

  Quick View
Top
X