Kup do godziny 12:00, a Twoje zamówienie wyślemy jeszcze tego samego dnia! | Darmowa dostawa od 45 zł

Pianka do mycia łapek NIEBIESKA

Guma Balonowa

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

 • Pianka do mycia łapek NIEBIESKA

  14,00 

  Twoja pociecha nie lubi myć rączek i niechętnie wskakuje do wanny? Ta lekka jak chmurka i intensywnie niebieska pianka do kąpieli i do łapek każde mycie zamieni w świetną zabawę. A do tego pachnie gumą balonową!

  Quick View
 • Pianka do mycia łapek RÓŻOWA

  14,00 

  Twoja pociecha nie lubi myć rączek i niechętnie wskakuje do wanny? Ta lekka jak chmurka i intensywnie różowa pianka do łapek i kąpieli każde mycie zamieni w świetną zabawę. A do tego pachnie gumą balonową!

  Quick View
 • Pianka do mycia łapek ŻÓŁTA

  14,00 

  Twoja pociecha nie lubi myć rączek i niechętnie wskakuje do wanny? Ta lekka jak chmurka i intensywnie żółta pianka do kąpieli i do łapek każde mycie zamieni w świetną zabawę. A do tego pachnie gumą balonową!

  Quick View
 • Pianka myjąca TRZY KOLORY

  35,00 

  Twoja pociecha nie lubi myć rączek i niechętnie wskakuje do wanny? Ta lekka jak chmurka trójkolorowa pianka do kąpieli i mycia łapek każde mycie zamieni w świetną zabawę. A do tego pachnie gumą balonową!

  Quick View
 • Żel pod prysznic GUMA BALONOWA

  14,00 

  Twoja pociecha nie lubi myć rączek i niechętnie wskakuje do wanny? Ten pachnący gumą balonową żel do mycia ciała, włosów i rąk każde mycie zamieni w świetną zabawę!

  Quick View
 • Zestaw Bul-Bul GUMA BALONOWA

  77,00 

  Zestaw kosmetyków naturalnych dla dziecka, w którym znajdziesz żel do mycia, 3-kolorową piankę do mycia oraz dwie mniejsze pianki do mycia (żółtą i niebieską).  Zestaw Bul-Bul jest zapakowany w gustowne pudełko prezentowe z okienkiem i siankiem, dzięki czemu jest idealnym pomysłem na prezent dla każdego dziecka, niezależnie od okazji.

  Quick View
 • Zestaw Chlapu-Chlapu GUMA BALONOWA

  63,00 

  Wegański zestaw kosmetyków naturalnych dla dziecka, w którym znajdziesz żel do mycia, 3-kolorową piankę do mycia oraz niebieską musującą kulę kąpielową. Zestaw Chlapu-Chlapu jest zapakowany w gustowne pudełko prezentowe z okienkiem i siankiem, dzięki czemu jest idealnym pomysłem na prezent dla każdego dziecka, niezależnie od okazji.

  Quick View
 • Zestaw Chlapu-Chlapu GUMA BALONOWA

  63,00 

  Wegański zestaw kosmetyków naturalnych dla dziecka, w którym znajdziesz żel do mycia, 3-kolorową piankę do mycia oraz różową musującą kulę kąpielową. Zestaw Chlapu-Chlapu jest zapakowany w gustowne pudełko prezentowe z okienkiem i siankiem, dzięki czemu jest idealnym pomysłem na prezent dla każdego dziecka, niezależnie od okazji.

  Quick View
 • Zestaw Kąpu-Kąpu GUMA BALONOWA

  63,00 

  Wegański zestaw kosmetyków naturalnych dla dziecka, w którym znajdziesz żel do mycia, 3-kolorową piankę do mycia oraz niebieską musującą kulę kąpielową z niespodzianką. Zestaw Kąpu-Kąpu jest zapakowany w gustowne pudełko prezentowe z okienkiem i siankiem, dzięki czemu jest idealnym pomysłem na prezent dla każdego dziecka, niezależnie od okazji.

  Quick View
 • Zestaw Plusk-Plusk GUMA BALONOWA

  44,00 

  Wegański zestaw kosmetyków naturalnych dla dziecka, w którym znajdziesz żel do mycia, różową piankę do mycia oraz niebieską musującą kulę kąpielową z niespodzianką. Zestaw Plusk-Plusk jest zapakowany w gustowne pudełko prezentowe z okienkiem i siankiem, dzięki czemu jest idealnym pomysłem na prezent dla każdego dziecka, niezależnie od okazji.

  Quick View
 • Zestaw Plusk-Plusk GUMA BALONOWA

  44,00 

  Wegański zestaw kosmetyków naturalnych dla dziecka, w którym znajdziesz żel do mycia, niebieską piankę do mycia oraz różową musującą kulę kąpielową z niespodzianką. Zestaw Plusk-Plusk jest zapakowany w gustowne pudełko prezentowe z okienkiem i siankiem, dzięki czemu jest idealnym pomysłem na prezent dla każdego dziecka, niezależnie od okazji.

  Quick View

Naturalne kosmetyki o zapachu gumy balonowej

Znasz już nasze kosmetyki o zapachu gumy balonowej? Jeśli nie, to obudź w sobie dziecko i spraw, by Twoja skóra pachniała tak apetycznie jak nigdy dotąd.

Nie tylko dla dzieci

Kosmetyki pachnące gumą balonową były marzeniem każdego dziecka z lat ’90, naszym też! I dziś z przyjemnością przedstawiamy serię produktów, przy tworzeniu których współpracowaliśmy z najsurowszymi ekspertami: naszymi dziećmi. Bo docelowo, tworzyliśmy tę serię przede wszystkim dla dzieci. Tymczasem okazało się, że jest ona uwielbiana także przez dorosłych. Gwarantujemy, że zapach gumy balonowej urzeknie każdego, bez względu na wiek. Innymi słowy: przyjemność z kąpieli o zapachu gumy balonowej jest nieopisana!

Co znajdziesz w serii

W serii GUMA BALONOWA znajdziesz kule do kąpieli, żele do mycia, pianki do mycia ciała oraz pianki do mycia łapek.

Pianki

Nasze kolorowe pianki o zapachu gumy balonowej to produkty odpowiednie do mycia rąk, ciała i włosów. Zawierają masło shea, nawilżający ekstrakt z mleka ryżowego, alantoinę, pantenol, balsam Capaiba czy oliwę z oliwek. Aż 93% składników naszych pianek to komponenty pochodzenia naturalnego. Są to wegańskie produkty wykonane ręcznie.

Kule kąpielowe

Nasze kule kąpielowe o zapachu gumy balonowej to prawdziwa, kąpielowa petarda! Kule subtelnie musują, uwalniając zapach gumy balonowej w całej łazience. Kule z niespodzianką zawierają słodkie, maleńkie mydełka-niespodzianki, które uwalniają się z kuli po jej rozpuszczeniu.

Żel myjący

Żel o zapachu gumy balonowej zawiera aż 98% składników pochodzenia naturalnego. Łagodnie myje i pielęgnuje skórę, pozostawiając na niej bajeczny zapach, dlatego jest jednym z Waszych ulubionych produktów. Dodatkowo zawiera mocznik, witaminę B3, kwas mlekowy, inozytol i ekstrakt z mleka ryżowego, które doskonale nawilżają, ożywiają oraz wzmacniają barierę ochronną skóry.

Top
X