• Pakiet
Duopack żel pod prysznic kocica 500 ml + dziki żel 300 ml

Duopack żel pod prysznic kocica 500 ml + dziki żel 300 ml

29,99 zł

Zamiast 36,00 zł

Brutto
5902730836421

Pakiet ten zawiera

Ilość
0

Duopack - żel pod prysznic o zapachu eleganckich perfum dla kobiet + żel pod prysznic dla mężczyzn o zapachu męskich perfum

Kocica:

Żel odzwierciedla wszystkie oblicza kobiecej natury - zmysłowość, dzikość, tajemniczość, seksapil i elegancję. Dla kobiet silnych i zdecydowanych, znających swoją wartość i potrafiących wykorzystać swoje atuty! Żel pachnie nutą ekskluzywnych perfum, połączonych z aromatem luksusu kilku chwil tylko dla siebie. Żel oparty jest na łagodnych substancjach myjących pochodzenia roślinnego. Dodatek kompleksu składników nawilżających, m.in. mocznika, witaminy B3, kwasu mlekowego i inozytolu, nawilża i wzmacnia barierę ochronną skóry. Ekstrakt z piwonii pozostawia ją doskonale ujędrnioną i odżywioną.

Ekstremalnie Dziki Żel:

100% zadowolonych mężczyzn*

* Badanie przeprowadzone na celowo do tego wybranej grupie 2 mężczyzn. Obydwaj oświadczyli, że Ekstremalnie Dziki Żel myje.

Nadaje się także do golenia wszystkiego, co golisz, ale my niekoniecznie musimy o tym wiedzieć.

Co ciekawe - 100% badanych mężczyzn potwierdziło, że po użyciu Ekstremalnie Dzikiego Żelu nie mają cellulitu.

Brak negatywnych komentarzy. Ale szczerze, nawet gdyby się pojawiły, to i tak zignorowalibyśmy je, bo wszystkie loszki zgodnie twierdzą, że żel dziko pachnie.

W zestawie znajdziesz:

5902730836421

Karta danych

Pojemność
800 ml
Zapach
Dzik z lasu - dzikiego dębu
Piwonia

Duopack żel pod prysznic...

29,99 zł
chat Komentarze (0)