Accessibility Tools
Serum nawilżające Hyaluron LaQ 01

Serum nawilżające Hyaluron LaQ 01

60,00 zł

(200,00 zł 100 ml)

Brutto

KIM JESTEM?

Jestem aktywnym serum o działaniu nawilżającym i przeciwzmarszczkowym. Mam niezwykle przyjemną, żelową formułę. Jestem dla skóry niczym wspaniały, wilgotny kompres. Stanowię idealny duet z serum LaQ Multi-oil z witaminami C+E.

CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ? 

Pokochasz mnie, jeśli Twoja skóra potrzebuje kompleksowego, intensywnego nawilżenia. Niezależnie od tego, jaki masz rodzaj cery (łącznie z wrażliwą),  stanie się ona ujędrniona, wygładzona i intensywnie nawilżona.

PYTASZ KOTKU, CO MAM W ŚRODKU?

Nie znajdziesz drugiego takiego combo! Łączę w sobie dwa rodzaje kwasów hialuronowych.  Wielkocząsteczkowy kwas hialuronowy pod względem chemicznym jest polisacharydem, czyli cukrem złożonym. Tworzy on na powierzchni naskórka delikatny film ochronny, który zatrzymuje wilgoć, a tym samym zmniejsza transepidermalną (przeznaskórkową) utratę wody. Kwas ten łagodzi podrażnienia, nawilża i ujędrnia naskórek na poziomie jego warstwy rogowej. Z kolei kwas hialuronowy OLIGO to substancja nowej generacji, która charakteryzuje się najmniejszą z możliwych do uzyskania wielkością cząsteczek, zapewniającą efektywne przenikanie kwasu w głąb skóry. Działa intensywnie nawilżająco i przeciwstarzeniowo, a także zwiększa elastyczność włókien kolagenowych oraz naskórka. Ponadto zawieram niezwykle delikatne konserwanty (kwas dehydrooctowy i alkohol benzylowy), dopuszczone przez Ecocert do użytku w kosmetykach naturalnych. Nie znajdziesz we mnie substancji zapachowych. 

5902730837947

Karta danych

Pojemność
30 ml
Jak stosować?
Kilka kropli serum rozprowadź na oczyszczonej skórze twarzy, szyi i dekoltu, następnie nałóż swój ulubiony krem/masełko do twarzy. Używaj rano i/lub wieczorem.
Niewielką ilość dodaj do ulubionego kremu lub połącz z innym serum LaQ, dobranym odpowiednio do potrzeb Twojej skóry - olejowym (Nº6, Nº9) lub kremowym (Nº1, Nº2, Nº4, Nº5).

Aqua, Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol.

Serum nawilżające Hyaluron...

60,00 zł
chat Komentarze (1)
Oceń