Kup do godziny 12:00, a Twoje zamówienie wyślemy jeszcze tego samego dnia! | Darmowa dostawa od 45 zł

Mydło do mycia pędzli SENSUAL

Sensual

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

 • Mydło do mycia pędzli SENSUAL

  33,00 

  Naturalne i wegańskie mydło do mycia gąbek kosmetycznych i pędzli do makijażu (z naturalnego, jak i syntetycznego włosia). Mydełko zamknięte jest w praktycznym słoiku i ma bardzo kobiecy i zmysłowy zapach. To idealny produkt dla zawodowych wizażystek, jak również dla amatorek codziennego makijażu.

  Quick View
 • Świeca sojowa SENSUAL DAY

  49,00 

  Ręcznie robiona naturalna i wegańska świeca sojowa, która może by stosowana jako tradycyjna świeca zapachowa, a także jako świeca do masażu całego ciała. W obu tych zadaniach sprawdzi się znakomicie! Świeca pachnie kobieco i niezwykle zmysłowo – rozpoznasz w niej nuty owocowe i kwiatowe.

  Quick View
 • Świeca sojowa SENSUAL NIGHT

  49,00 

  Ręcznie robiona naturalna i wegańska świeca sojowa, która może by stosowana jako tradycyjna świeca zapachowa, a także jako świeca do masażu całego ciała. W obu tych zadaniach sprawdzi się znakomicie! Świeca pachnie kobieco i niezwykle zmysłowo – rozpoznasz w niej intensywne kwiatowe nuty.

  Quick View
 • Żel do mycia pędzli i gąbek SENSUAL

  22,00 

  Naturalny i wegański żel do mycia gąbek kosmetycznych i pędzli do makijażu (z naturalnego, jak i syntetycznego włosia). Żel zamknięty jest w butelce z praktyczną pompką i ma bardzo kobiecy i zmysłowy zapach. To idealny produkt dla zawodowych wizażystek, jak również dla amatorek codziennego makijażu.

  Quick View
 • Żel pod prysznic SENSUAL

  22,00 

  Naturalny i wegański żel pod prysznic dla kobiet subtelnych i delikatnych, naturalnie eleganckich i kusząco powabnych. Jego zapach, kobiecy i niezwykle sensualny, pobudza zmysły i wyobraźnię. Żel oparty jest na łagodnych substancjach myjących, do tego zawiera postbiotyk oraz mnóstwo dobroczynnych ekstraktów roślinnych. 

  Quick View
 • Zestaw Czysty Pędzel SENSUAL

  55,00 

  Zestaw damskich kosmetyków wegańskich Czysty Pędzel, w skład którego wchodzi żel do mycia ciała i rąk oraz mydło do mycia pędzli z serii Sensual.  Zestaw zapakowany jest w gustowne pudełko prezentowe, idealnie nadaje się na niezobowiązujący upominek dla kobiety, dla której makijaż jest nieodłącznym elementem codziennej rutyny. Również dla zawodowej wizażystki!

  Quick View
 • Zestaw Czysty Pędzel SENSUAL

  44,00 

  Zestaw damskich kosmetyków wegańskich Czysty Pędzel, w skład którego wchodzi żel do mycia ciała i rąk oraz żel do mycia pędzli z serii Sensual. Zestaw zapakowany jest w gustowne pudełko prezentowe, idealnie nadaje się na niezobowiązujący upominek dla kobiety, dla której makijaż jest nieodłącznym elementem codziennej rutyny. Również dla zawodowej wizażystki!

  Quick View
Top
X