Kup do godziny 12:00, a Twoje zamówienie wyślemy jeszcze tego samego dnia! | Darmowa dostawa od 45 zł

Żel pod prysznic BRUDNY SZMAL

Mycie jak życie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Zabawny żel pod prysznic – samo życie

Zabawny żel po prysznic? Czemu nie! Mycie jak Życie to seria naturalnych żeli pod prysznic z zabawnymi, “życiowymi” etykietami. Rozbaw rodzinę i  znajomych lub podaruj w prezencie.

Poważna pielęgnacja w niepoważnej odsłonie

Nasze naturalne żele myjące nie zawsze mają poważny format, choć w kwestii pielęgnacji jesteśmy całkiem serio. Wnętrza wszystkich żeli z serii Mycie jak Życie zawierają 97% składników pochodzenia naturalnego. Czego możesz doszukać się w środku? Między innymi mocznika, niacynamidu, gliceryny pochodzenia roślinnego, pantenolu, licznych ekstraktów roślinnych czy łagodnych substancji myjących. Każdy produkt ma inny skład i zapach, ale wszystkie świetnie pielęgnują skórę w trakcie mycia.

Uśmiechnij się!

Zabawny żel do mycia rąk i ciała wywoła u Ciebie uśmiech za każdym razem, gdy spojrzysz na butelkę. Jeżeli lubisz podchodzić do życia z dystansem, dostaniesz produkt 2 w 1 – dobrą pielęgnację i dobry humor. W naszej życiowej serii znajdziesz:

KRÓLOWĄ MYCIA, pocałuj żabkę

Jak wiadomo królowa jest tylko jedna i w przypadku mycia jestem nią rzecz jasna ja. Zawieram ekstrakty z jaśminu, malwy i piwonii. Umyję Twoje ciało w iście królewskim stylu i zapewniam, że przy schylaniu się po kolejną pompkę korona Ci z głowy nie spadnie!

CHONO LULU, mycie do łóżka

Jestem naturalnym żelem do mycia całego ciała. Zawieram pantenol, mocznik, niacynamid i kwas mlekowy. Sięgnij po mnie przed pójściem do łóżka, nawet jeśli idziesz tam tylko spać.

CZYSTY INTERES, który umyje wszystko (przede wszystkim interes)

Jestem naturalnym żelem do mycia całego ciała. Zawieram ekstrakty z banana, mleka ryżowego, płatków owsianych i lnu. Kąpiel czy prysznic ze mną to czysta przyjemność i jest zdecydowanie w Twoim interesie.

BRUDNY SZMAL, o zapachu świeżo wypranych pieniędzy

Jestem naturalnym żelem do mycia całego ciała. Zawieram w sobie ekstrakty z chmielu i tabaki. Sprawię, że zapachniesz świeżo wypranymi pieniędzmi, nawet jeśli po kieszeniach czy w portfelu chowasz brudny szmal.

LaQ umie z humorkiem

Chcesz jeszcze więcej humoru? Zerknij na naszą serię SHOTS! Może urzeknie Cię Passat Sąsiada, Szwagier czy Różowy w ch!

Top
X