Kup do godziny 12:00, a Twoje zamówienie wyślemy jeszcze tego samego dnia! | Darmowa dostawa od 45 zł

5000 ml

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Zapas żelu pod prysznic 5000 ml

Zapas żelu pod prysznic o pojemności 5 litrów to opcja dla prawdziwych tytanów oszczędności. Blisko 30% cennych złociszy zostaje w Twojej kieszeni, nie licząc promocji.

Bądź eko!

Jeżeli lubisz się z naszymi żelami pod prysznic, to zapewnij sobie ich zapas na dłużej. Duży format żelu myjącego to rewelacyjna opcja dla licznej rodziny, ale także w miejscu pracy lub gastronomii. Oprócz oczywistych korzyści, jak oszczędność czasu i pieniędzy, będziesz eko! Nalewaj żel do dystrybutorów lub przelewaj do mniejszych butelek po żelach. Nasze buteleczki z pompką występują w kilku pojemnościach i możesz uzupełniać je wielokrotnie. Zadbaliśmy o to, by pompki się nie psuły, a etykiety długo wyglądały estetycznie.

Co znajdziesz w dużej pojemności

W największych pojemnościach przygotowaliśmy dla Ciebie dwa najchętniej kupowane przez Was produkty:

Żel pod prysznic dla kobiet PIWONIA 5 l.

Żel pod prysznic 8 w 1 DZIKUS Z LASU 5 l.

PIWONIA to naturalny żel pod prysznic, który łagodnie myje skórę ciała i dłoni. Doskonały dla każdej, nawet delikatnej skóry, zawiera mieszankę zapachową o aromacie kwiatu piwonii.

Druga propozycja skierowana jest do mężczyzn. Do produkcji DZIKUSA wykorzystywane są nuty zapachowe męskich perfum. Dzikus nie potrzebuje reklamy, ponieważ bez wyjątku zachwyca każdego domownika i odwiedzającego.

Zapas żelu pod prysznic o pojemności 5000 ml to odpowiednik 10. tradycyjnych, dużych żeli myjących.

 

Top
X