Kup do godziny 12:00, a Twoje zamówienie wyślemy jeszcze tego samego dnia! | Darmowa dostawa od 45 zł

Żel pod prysznic 8 w 1 DZIKUS

100 ml

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

 • Żel pod prysznic 8 w 1 DZIKUS

  6,00 

  Naturalny i wegański żel pod prysznic dla mężczyzn w wersji mini. Ekspresowo myje, zawiera ekstrakt z dębu i pachnie ekskluzywnymi perfumami, a do tego jest ekstremalnie dziki. Idealny dla ekspertów, ekscentryków i ekspatów, ale również dla ekstrawertyków i eksperymentatorów. Miniaturowa butelka idealnie sprawdzi się w podróży, na siłowni czy na basenie, będzie też super dodatkiem do prezentu!

  Quick View
 • Żel pod prysznic 8 w 1 KOZIOŁ

  6,00 

  Miniaturowa wersja naturalnego i wegańskiego żelu pod prysznic dla mężczyzn. Kozacko pachnącego męskimi perfumami. Żelu z wyciągiem z chmielu. Ale jednak nadal również po prostu żelu do mycia. Mini butelka jest idealna na podróż, siłownię czy basen, będzie też super dodatkiem do prezentu!

  Quick View
 • Żel pod prysznic 8w1 DOBERMAN

  6,00 

  Miniaturowa wersja żelu pod prysznic DOBERMAN. Męskiego. I to jak! Żel pachnie dobrym seksem i udanym biznesem, a może na odwrót…? W każdym razie – skutecznie myje i pachnie ekskluzywnymi perfumami. Mini butelka jest też idealna na podróż, siłownię czy basen, będzie też super dodatkiem do prezentu!

  Quick View
 • Żel pod prysznic MAGNOLIA

  6,00 

  Naturalny i wegański żel pod prysznic o intrygującym zapachu ekskluzywnych perfum z nutami magnolii i różowego pieprzu . Idealny do mycia ciała żądnego sukcesu, dla kobiety pewnej siebie i charyzmatycznej, która za dnia intryguje słodką tajemnicą, a nocami oczarowuje nieokiełznaną zmysłowością. Podkreśli Twoją kobiecość i seksapil, dodając Ci przy tym odwagi i nieodpartego magnetyzmu.

  Quick View
 • Żel pod prysznic NIEZAPOMINAJKA

  6,00 

  Naturalny i wegański żel pod prysznic w wersji mini, o subtelnym zapachu ekskluzywnych perfum ze zmysłową nutą niezapominajki. To nie jest zwykły zapach, to poezja dla zmysłów! Miniaturowa butelka idealnie sprawdzi się w podróży, na siłowni czy na basenie, będzie też super dodatkiem do prezentu.

  Quick View
 • Żel pod prysznic PIWONIA

  6,00 

  Naturalny i wegański żel pod prysznic w wersji mini, o sensualnym zapachu ekskluzywnych perfum z nutą uwodzicielskiej piwonii. Idealny do mycia ciała zmysłowego drapieżnika, dla kobiety silnej i zdecydowanej, znającej swoją wartość i potrafiącej wykorzystać swoje atuty. Miniaturowa butelka idealnie sprawdzi się w podróży, na siłowni czy na basenie, będzie też super dodatkiem do prezentu.

  Quick View
 • Żel pod prysznic RYSZARD

  6,00 

  Miniaturowa wersja żelu pod prysznic pachnącego górskim szlakiem i ekskluzywnymi męskimi perfumami. Idealny przed rzuceniem wszystkiego i wyjechaniem w Bieszczady. Mini butelka jest też idealna na podróż, siłownię czy basen, będzie też super dodatkiem do prezentu!

  Quick View
 • Żel pod prysznic Shots! CZYM CHATA BOGATA

  6,00 

  Naturalny i wegański żel pod prysznic Shots! w wersji mini. Taki jakby żółto-pomarańczowy. Świetnie myje, dobrze robi pianę, a do tego genialnie pachnie. Istnieje też pewne prawdopodobieństwo, że swoją etykietą rozbawi nieco Ciebie i pozostałych użytkowników Twojej łazienki. Miniaturowa butelka idealnie sprawdzi się w podróży, na siłowni czy na basenie, będzie też super dodatkiem do prezentu!

  Quick View
 • Żel pod prysznic Shots! GWIEZDNY PYŁ

  6,00 

  Naturalny i wegański żel pod prysznic Shots! w wersji mini. Taki jakby kosmicznie niebieski. Świetnie myje, dobrze robi pianę, a do tego genialnie pachnie. Istnieje też pewne prawdopodobieństwo, że swoją etykietą rozbawi nieco Ciebie i pozostałych użytkowników Twojej łazienki. Miniaturowa butelka idealnie sprawdzi się w podróży, na siłowni czy na basenie, będzie też super dodatkiem do prezentu!

  Quick View
 • Żel pod prysznic Shots! KRWAWA MARY

  6,00 

  Naturalny i wegański żel pod prysznic Shots! w wersji mini. Taki krwiście czerwony. Świetnie myje, dobrze robi pianę, a do tego genialnie pachnie. Istnieje też pewne prawdopodobieństwo, że swoją etykietą rozbawi nieco Ciebie i pozostałych użytkowników Twojej łazienki. Miniaturowa butelka idealnie sprawdzi się w podróży, na siłowni czy na basenie, będzie też super dodatkiem do prezentu!

  Quick View
 • Żel pod prysznic Shots! PASSAT SĄSIADA

  6,00 

  Naturalny i wegański żel pod prysznic Shots! w wersji mini. Taki jakby rdzawo pomarańczowy. Świetnie myje, dobrze robi pianę, a do tego genialnie pachnie. Istnieje też pewne prawdopodobieństwo, że swoją etykietą rozbawi nieco Ciebie i pozostałych użytkowników Twojej łazienki. Miniaturowa butelka idealnie sprawdzi się w podróży, na siłowni czy na basenie, będzie też super dodatkiem do prezentu!

  Quick View
 • Żel pod prysznic Shots! RÓŻOWY W CH!

  6,00 

  Naturalny i wegański żel pod prysznic Shots! w wersji mini. Tak różowy, jak tylko się da. Świetnie myje, dobrze robi pianę, a do tego genialnie pachnie. Istnieje też pewne prawdopodobieństwo, że swoją etykietą rozbawi nieco Ciebie i pozostałych użytkowników Twojej łazienki. Miniaturowa butelka idealnie sprawdzi się w podróży, na siłowni czy na basenie, będzie też super dodatkiem do prezentu!

  Quick View
 • Żel pod prysznic Shots! SIKI WERONIKI

  6,00 

  Naturalny i wegański żel pod prysznic Shots! w wersji mini. Taki trochę jakby żółty. Świetnie myje, dobrze robi pianę, a do tego genialnie pachnie. Istnieje też pewne prawdopodobieństwo, że swoją etykietą rozbawi nieco Ciebie i pozostałych użytkowników Twojej łazienki. Miniaturowa butelka idealnie sprawdzi się w podróży, na siłowni czy na basenie, będzie też super dodatkiem do prezentu!

  Quick View
 • Żel pod prysznic Shots! SZWAGIER

  6,00 

  Naturalny i wegański żel pod prysznic Shots! w wersji mini. Taki fajny, zielony. Świetnie myje, dobrze robi pianę, a do tego genialnie pachnie. Istnieje też pewne prawdopodobieństwo, że swoją etykietą rozbawi nieco Ciebie i pozostałych użytkowników Twojej łazienki. Miniaturowa butelka idealnie sprawdzi się w podróży, na siłowni czy na basenie, będzie też super dodatkiem do prezentu!

  Quick View

100 ml – mały żel pod prysznic, w podróż lub na siłownię

Mały żel pod prysznic to rewelacyjna opcja zarówno na krótką podróż, do torebki czy na fitness. Bez względu na okoliczności, popularną „małpkę” możesz mieć zawsze przy sobie. Bezpieczne zamknięcie i wygodne opakowanie zrobi robotę – żel się nie wyleje i będzie pod ręką gdy będziesz go potrzebować. Spakuj go do szkolnego plecaka, do torebki, wsuń w kieszeń przed dłuższą podróżą lub trzymaj w aucie. Poręczne opakowanie nie zajmie dużo miejsca.

Wypróbuj wszystkie

Małe żele pod prysznic to także rewelacyjny sposób na wypróbowanie większej liczby dostępnych żeli. Kup wszystkie i sprawdź, z którymi polubisz się najbardziej.

Zacznij dzień od małpeczki LaQ!

Sprawdź mini żele pod prysznic:

SHOTS! Różowy w ch!

SHOTS! Czym chata bogata

SHOTS! Krwawa Mary

SHOTS! Szwagier

SHOTS! Passat sąsiada

SHOTS! Gwiezdny pył

SHOTS! Siki Weroniki

Ryszard z Bieszczad 8 w 1

Dzikus z Lasu

Podchmielony Kozioł 8 w 1

Doberman 8 w 1

Top
X