Kup do godziny 12:00, a Twoje zamówienie wyślemy jeszcze tego samego dnia! | Darmowa dostawa od 45 zł

Mus do mycia i depilacji ciała MAGNOLIA

Do ciała

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • Mus do mycia i depilacji ciała MAGNOLIA

  25,00 

  Naturalny mus do mycia i depilacji ciała – cudownie lekka i wspaniale pachnąca pianka, która łączy w sobie właściwości żelu do mycia ciała i pianki do golenia. Z powodzeniem zastąpi też Twój szampon! Do tego pachnie uwodzicielską magnolią i różowym pieprzem. Kosmetyk zamknięty jest szczelnie w lekkim i wygodnym pojemniku, dzięki czemu idealnie sprawdza się w podróży.

  Quick View
 • Mus do mycia i depilacji ciała NIEZAPOMINAJKA

  25,00 

  Naturalny mus do mycia i depilacji ciała – cudownie lekki i wspaniale pachnący, łączy w sobie właściwości żelu do mycia ciała i pianki do golenia. Z powodzeniem zastąpi też Twój szampon! Ma niezwykle kobiecy i delikatny zapach – pachnie subtelną niezapominajką. Kosmetyk zamknięty jest szczelnie w lekkim i wygodnym pojemniku, dzięki czemu idealnie sprawdza się w podróży.

  Quick View
 • Mus do mycia i depilacji ciała PIWONIA

  25,00 

  Naturalny mus do mycia i depilacji ciała – cudownie lekka i wspaniale pachnąca pianka, która łączy w sobie właściwości żelu do mycia ciała i pianki do golenia. Z powodzeniem zastąpi również też Twój szampon! Kosmetyk zamknięty jest szczelnie w lekkim i wygodnym pojemniku, dzięki czemu idealnie sprawdza się w podróży.

  Quick View
 • Mus do mycia i depilacji ciała PRALINKA

  25,00 

  Naturalny mus do mycia i depilacji ciała – cudownie lekka i wspaniale pachnąca pianka, która łączy w sobie właściwości żelu do mycia ciała i pianki do golenia. Z powodzeniem zastąpi też Twój szampon! Do tego ma niezwykle relaksujący i zniewalający zapach – pysznej pralinki. Kosmetyk zamknięty jest szczelnie w lekkim i wygodnym pojemniku, dzięki czemu idealnie sprawdza się w podróży.

  Quick View
Top
X