Kup do godziny 12:00, a Twoje zamówienie wyślemy jeszcze tego samego dnia! | Darmowa dostawa od 45 zł

Balsam do ciała DOBERMAN

SERIE

Wyświetlanie 1–16 z 239 wyników

 • Balsam do ciała DOBERMAN

  25,00 

  Naturalny i wegański balsam do ciała w tubie dla mężczyzn. Ogólnie mówiąc świetnie nawilża, a do tego pachnie dobrym seksem i udanym biznesem.

  Quick View
 • Balsam do ciała w tubie DZIKUS

  25,00 

  Ekstremalnie dziki, naturalny i wegański balsam do ciała dla mężczyzn, który nawilża, ale nie maskuje świńskiego charakteru. Ma przyjemnie lekką konsystencję, szybko się wchłania i dziko pachnie męskimi perfumami.

  Quick View
 • Balsam do ciała w tubie PIWONIA

  25,00 

  Naturalny i wegański balsam do ciała dla kobiet o zapachu ekskluzywnych perfum. Ma lekką konsystencję, dzięki której szybko się wchłania, a dzięki bogactwu naturalnych składników odżywczych intensywne nawilżenie swojej skóry poczujesz już po pierwszym użyciu.

  Quick View
 • Krem do ciała KIWI I WINOGRONA

  38,00 

  Naturalny i wegański krem do pielęgnacji ciała o działaniu rewitalizującym. Mimo bogatej formuły ma przyjemną w aplikacji konsystencję, która sprawia, że krem szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze tłustej warstwy. Pachnie świeżo i energetycznie – soczystymi kiwi i winogronami. Ten krem zadba o Twoją skórę i zmysły, jak mało kto!

  Quick View
 • Krem do ciała MAGNOLIA

  38,00 

  Naturalny i wegański krem do pielęgnacji ciała o działaniu intensywnie nawilżającym. Mimo bogatej formuły ma przyjemną w aplikacji konsystencję, która sprawia, że krem szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze tłustej warstwy. Pachnie intrygująco i uwodzicielsko – zmysłową magnolią i różowym pieprzem. Ten krem zadba o Twoją skórę i zmysły, jak mało kto!

  Quick View
 • Krem do ciała NIEZAPOMINAJKA

  38,00 

  Naturalny i wegański krem do pielęgnacji ciała o działaniu łagodzącym. Mimo bogatej formuły ma przyjemną w aplikacji konsystencję, która sprawia, że krem szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze tłustej warstwy. Pachnie przepięknie i niezwykle kobieco – subtelną niezapominajką. Ten krem zadba o Twoją skórę i zmysły, jak mało kto!

  Quick View
 • Krem do ciała PIWONIA

  38,00 

  Naturalny i wegański krem do pielęgnacji ciała o działaniu odżywczym. Mimo bogatej formuły ma przyjemną w aplikacji konsystencję, która sprawia, że krem szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze tłustej warstwy. Pachnie bardzo kobieco i zmysłowo – uwodzicielską piwonią. Ten krem zadba o Twoją skórę i zmysły, jak mało kto!

  Quick View
 • Krem do ciała PRALINKA

  38,00 

  Naturalny i wegański krem do pielęgnacji ciała o działaniu relaksującym. Mimo bogatej formuły ma przyjemną w aplikacji konsystencję, która sprawia, że krem szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze tłustej warstwy. Pachnie obłędnie odprężająco – pyszną pralinką. Ten krem zadba o Twoją skórę i zmysły, jak mało kto!

  Quick View
 • Kula do kąpieli BANAN

  14,00 

  Ręcznie wykonana kula kąpielowa o świeżym i urzekającym zapachu pysznego banana. Wrzucona do wanny świetnie musuje, wypełnia ją licznymi bąbelkami, a do tego barwi wodę na piękny kolor. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom pielęgnacyjnym może być stosowana również w domowej pielęgnacji stóp i dłoni.

  Quick View
 • Kula do kąpieli KIWI I WINOGRONA

  14,00 

  Ręcznie wykonana kula kąpielowa o soczystym i owocowym zapachu świeżych kiwi i winogron. Wrzucona do wanny świetnie musuje, wypełnia ją licznymi bąbelkami, a do tego barwi wodę na piękny kolor. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom pielęgnacyjnym może być stosowana również w domowej pielęgnacji stóp i dłoni.

  Quick View
 • Kula do kąpieli KOZIOŁ

  14,00 

  Ręcznie wykonana, wzbogacona węglem aktywnym musująca kula kąpielowa o ekskluzywnym zapachu męskich perfum. Wrzucona do wanny świetnie musuje, wypełnia ją licznymi bąbelkami, a do tego barwi wodę na piękny kolor. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom pielęgnacyjnym może być stosowana również w domowej pielęgnacji stóp i dłoni.

  Quick View
 • Kula do kąpieli MARAKUJA

  14,00 

  Ręcznie wykonana kula kąpielowa o soczystym i owocowym zapachu świeżej marakui. Wrzucona do wanny świetnie musuje, wypełnia ją licznymi bąbelkami, a do tego barwi wodę na piękny kolor. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom pielęgnacyjnym może być stosowana również w domowej pielęgnacji stóp i dłoni.

  Quick View
 • Kula do kąpieli MELON

  14,00 

  Ręcznie wykonana kula kąpielowa o soczystym i owocowym zapachu świeżego melona. Wrzucona do wanny świetnie musuje, wypełnia ją licznymi bąbelkami, a do tego barwi wodę na piękny kolor. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom pielęgnacyjnym może być stosowana również w domowej pielęgnacji stóp i dłoni.

  Quick View
 • Kula do kąpieli WIŚNIA

  14,00 

  Ręcznie wykonana kula kąpielowa o świeżym i owocowym zapachu soczystej wiśni. Wrzucona do wanny świetnie musuje, wypełnia ją licznymi bąbelkami, a do tego barwi wodę na piękny kolor. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom pielęgnacyjnym może być stosowana również w domowej pielęgnacji stóp i dłoni.

  Quick View
 • Kula do kąpieli z niespodzianką ANANAS

  16,00 

  Ręcznie wykonana, musująca kula do kąpieli z ukrytym w sobie uroczym mydełkiem-niespodzianką. Kula barwi wodę na intensywnie pomarańczowy kolor, zamieniając kąpiel w relaksującą i pachnącą zabawę!

  Quick View
 • Kula do kąpieli z niespodzianką MARAKUJA

  16,00 

  Ręcznie wykonana, musująca kula do kąpieli z ukrytym w sobie uroczym mydełkiem-niespodzianką. Kula barwi wodę na intensywnie niebieski kolor, zamieniając kąpiel w relaksującą i pachnącą zabawę!

  Quick View
Top
X