Kup do godziny 12:00, a Twoje zamówienie wyślemy jeszcze tego samego dnia! | Darmowa dostawa od 45 zł

Mus do mycia twarzy KIWI I WINOGRONA

Do twarzy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

 • Mus do mycia twarzy KIWI I WINOGRONA

  20,00 

  Oto naturalny i wegański mus do mycia twarzy o działaniu rewitalizującym. Ten mus pachnie orzeźwiająco owocowo – rozpoznasz w nim świeże kiwi i winogrona. Kosmetyk jest lekki jak chmurka, pokochasz tę konsystencję! To ona sprawia, że mus jest niezwykle przyjemny w stosowaniu, a przy tym ekstremalnie wydajny.

  Quick View
 • Mus do mycia twarzy MAGNOLIA

  20,00 

  Oto naturalny i wegański mus do mycia twarzy o działaniu intensywnie nawilżającym. Mus pachnie ekskluzywnie i zmysłowo – rozpoznasz w nim uwodzicielską magnolię i różowy pieprz. Konsystencja kosmetyku jest lekka jak chmurka, to ona sprawia, że mus jest niezwykle przyjemny w stosowaniu, a przy tym bardzo wydajny. Pokochasz ją już przy pierwszym użyciu!

  Quick View
 • Mus do mycia twarzy MARAKUJA

  20,00 

  Oto naturalny i wegański mus do mycia twarzy o działaniu nawilżającym. Ten mus pachnie przyjemnie owocowo – rozpoznasz w nim marakuję. Pokochasz jego lekką jak chmurka konsystencję! To dzięki niej kosmetyk jest niezwykle przyjemny w stosowaniu, a przy tym superwydajny.

  Quick View
 • Mus do mycia twarzy NIEZAPOMINAJKA

  20,00 

  Oto naturalny i wegański mus do mycia twarzy o działaniu łagodzącym. Jest on niesamowicie przyjemny w stosowaniu, a do tego niezwykle wydajny – to dzięki lekkiej jak chmurka konsystencji, którą pokochasz od pierwszego użycia! Ten mus pachnie kobieco i delikatnie – bez trudu rozpoznasz w nim subtelną niezapominajkę.

  Quick View
 • Mus do mycia twarzy OCZYSZCZAJĄCY

  20,00 

  Oto naturalny i wegański mus do mycia twarzy o działaniu głęboko oczyszczającym. Ten mus ma świeży i orzeźwiający zapach – rozpoznasz w nim grejpfruta i zieloną herbatę. Zauroczy Cię jego lekka jak chmurka konsystencja! To dzięki niej mus jest niezwykle przyjemny w stosowaniu, a jednocześnie bardzo wydajny.

  Quick View
 • Mus do mycia twarzy PEELINGUJĄCY

  20,00 

  Oto naturalny i wegański mus do mycia twarzy o działaniu peelingującym. Kosmetyk jest lekki jak chmurka, jego konsystencja Cię zauroczy! To ona sprawia, że kosmetyk ten jest przyjemny w stosowaniu, a przy tym niezwykle wydajny. Ten mus pachnie świeżo i owocowo – rozpoznasz w nim egzotycznego ananasa.

  Quick View
 • Mus do mycia twarzy PIWONIA

  20,00 

  Oto naturalny i wegański mus do mycia twarzy o działaniu odżywczym. Zakochasz się w jego lekkiej jak chmurka konsystencji – to dzięki niej kosmetyk jest niezwykle przyjemny w stosowaniu, a jednocześnie superwydajny. Ten mus pachnie kobieco i ekskluzywnie – rozpoznasz w nim zmysłową piwonię.

  Quick View
 • Mus do mycia twarzy PRALINKA

  20,00 

  Naturalny i wegański mus do mycia twarzy o działaniu odprężającym. Ma lekką jak chmurka konsystencję – pokochasz ją od pierwszego użycia! To dzięki niej mus jest tak przyjemny w stosowaniu, a przy tym niezwykle wydajny. Jego zapach przyniesie Ci błogi spokój i wytchnienie – rozpoznasz w nim pyszną pralinkę.

  Quick View
Top
X